Výklad karet po telefonu s kartářkou Helen Stanku

Chcete či potřebujete okamžitý výklad karet?

Pak jsem pro Vás na telefonní lince 906 50 60 50 – klapka č.1

Cena: 50 Kč/min.

Tady si prosím ověřte, jestli jsem online na http://www.kartarkysvetla.cz/

nebo na https://www.dobrakartarka.cz/

Pokud nejsem přihlášená (online – zelený puntík) nebo obsazená (oranžový puntík) nemohu se vám věnovat. Pokud i tak chcete výklad přez tyto portály, zjistěte si SMS na infolince       

nejlépe pomocí SMS kdy budu k dispozici. Infolinka je provozována na běžném telefonním čísle a hovor i SMS jsou v rámci běžného tarifu.

 

Je možné si také domluvit určitý čas na osobním telefonu:

Výklad karet po telefonu

Délka výkladu 20 minut, já volám vám.
Cena: 700,- Kč

Délka výkladu 40 minut, já volám vám.

Cena : 1200,- Kč

Termíny výkladů bývají zpravidla do několika dnů od připsání platby. V dohodnutý temín mi pošlete SMS ve znění ,,můžeme” a já vám ihned volám.

Pro výklad karet po telefonu prosím platbu předem na účet 133 436 21 53/0800.

 

IBAN:CZ51 0800 0000 0013 3436 2153

GIBACZPX

 

 
   

Jako variabilní symbol uveťe své telefonní číslo.

  • objednat na 777 493 129   Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.
  • Po připsání platby si závazně domlouváme předběžně nejbližší možný termín.
  • Doporučuji však, domlouvat termín ještě před platbou (nezávazně), ideálně napište SMS a já se Vám ozvu ihned, jakmile to bude možné.
  • V daný termín mi pošlete SMS, že mohu volat a já vám volám během okamžiku zpět a realizujeme výklad karet po telefonu.
  • Pokud se stane, že v dohodnutý termín nemůžete, sjednáme náhradní.

Moje další služby:

Výklad karet osobně

Délka výkladu   30 minut, místo Praha.
Cena: 1000,- Kč

Délka výkladu 50 min

cena 1 500,-

  • objednat na 777 493 129  Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Energoterapie

Osobně, délka terapie cca 1 hodina, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč

  • objednat na 777 493 129      Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Čištění od negativních energetických vlivů a neutralizace negativních energií

Délka terapie cca 1 hodina, forma osobní (místo Praha)
Cena: 2200,- Kč

Je možné objednat energetické čištění prostor – domů, bytů, obchodních prostor. Cena od 3000,. Ceny jsou smluvní.

  • objednat na 777 493 129 
  •   Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Aktivace třetího oka pro jednotlivce

Pouze osobně, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč

  • objednat na 777 493 129      Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

 

Pokud se osobně  věnuji klientům, nemohu přijímat telefonní hovory. Prosím pošlete mi raději SMS a já se ozvu hned, jakmile to bude možné.

Provozní doba  je ve všední dny 10:00 – 17:00  pouze na objednání.

Telefonní číslo, které je pro objednávky : 777493129 je běžné tel. č. kde platí běžný tarif podle vašeho operátora. Vámi navržený temín vždy potvrzuji SMS zprávou, kde je uveden přesný čas, kontakt a adresa.

 

 

Stává se, že klient požaduje z nějakých důvodů mé služby téměř okamžitě. V takovýchto akutních situacích je možné objednat se přednostně v ranních, či večerních hodinách od 8:00 do 9:00 a od 20:00 do 21:00. Podmínkou je moje volná kapacita. Tato ,,pohotovost” je zpoplatněna VIP přirážkou 200% ke standardní ceně.

 

 

Dobrý den paní Stanků,

chtěla jsem se zeptat,nakolik přesný je výklad po telefonu,určitě je mnohem lepší osobní kontakt.Ráda bych si od Vás nechala vyložit karty,jenže bydlím 250 km od Prahy.

Proto se ptám na tento  výklad. Je pro vás třeba lepší poslat emailem fotku nebo na tom nezáleží?

Moc Vám děkuji za odpověď a přeji Vám krásný den.

M.M.

Odpověď:

Dobrý den paní M—–, jediné , co mohu udělat je zanechat posouzení na Vás. Výklad po telefonu je velmi preferovaný a stejně platný, jako osobní.  Fotku poslat můžete, ale jsem schopná se vyladit na člověka pomocí automatické kresby. Na samotnou věštbu to nemá vliv. V případě energetické práce a stahování negativních nánosů mám raději lidi pod rukama, je to pro mě pohodlnější a tím mohu mít mnohem osobitější záběr. Automatická kresba tady pomůže také, ale ve specifických případech se to bez osobního kontaktu neobejde.

S pozdravem Helen Stanku


 

Průběžně doplňuji zpětné vazby, aby si mohli lidé porovnávat své vjemy:

Zmenili sa mi sny – sú akoby filmovejšie a výpravnejšie, väčšinou sú pozitívne. Dokonca som pár dní po absolvovaní rituálu mala sen, ktorý predpovedal môj lyžiarsky úraz – aj keď som v momente, keď som sa vystrašená zobudila, nerozumela o čo ide. Až keď ma viezla horská služba na saniach som pochopila, že to je ten zvláštny pohyb, o ktorom sa mi snívalo.
Ako ste hovorili, začali mi do života prichádzať tí správni ľudia, ktorí sú pre mňa nápomocní a prídu presne vtedy, keď ich potrebujem.
Pracujem v prevažne mužskom kolektíve a kvôli správaniu mojich kolegov a šéfov som sa v minulosti často trápila a hnevala. Toto prestalo, môj pôvodný šéf odišiel, nahradil ho iný, ktorý má  úplne iné spôsoby, rovnako aj môj nový asistent je úplne iný typ muža ako je bežné v našej firme.
A na záver to najdôležitejšie – začala som v plnej pravde vidieť vzťahy s ľuďmi, ktorými som obklopená – môj partner, niektoré kamarátky, kolegovia. Vnímam veľmi citlivo to skutočné správanie, ktoré sa skrýva za priateľskými slovami a myslím, že aj oni to cítia a niektorí postupne miznú z môjho života.
                                                                                                                                   D.
——————————————————————————————————————–
 
Ve firmě jsme měli interní audit a mě cosi náhle říkalo, abych nachystala složky, které se nikdy před tím nevyžadovaly. Ještě, že jsem uposlechla. Doslova mi to zachránilo místo. Ten hlas se nedal přeslechnout. Když mi to řekne, abych synovi nachystala svačinu a já si řeknu- vždyť si jí nachystá opět už sám a on potom příjde ze školy s tím, že jsem na něho zapoměla, je to vnitřní napomenutí jemné. Pokud se jedná o zásadnější věci, nelze vnuknutí přeslechnout. To se mi nikdy před tím nestávalo.
                                                                                                                                         P.
——————————————————————————————————————–
 
Dobrý den Helen, ….jen pro zajímavost – takhle mě včera ve školce nakreslilo moje dítko, které se podle mě kouká na svět stejnými oči jako já ?. P… ( 13-14 hodina ? )
                                                                                  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ——————————————————————————————————————-
 
Děkuji va za aktivaci Tretiho oka… je neuvěřitelně pozorovat dění a vlastně bdeni nad svou cinnosti a deji,které vnimam. Jen z postrehu…pri jizde autem a jeho rizeni saham po telefonu, abych cosi vyridila. V domeni vyple navigace na me telefon promluvil “pred Vami je nebezpeci”..nikde nebylo zadne, ale vozidlo predemnou udelalo necekany manevr. Byla jsem na nej připravena…
 
                                                                                                                                     M.
——————————————————————————————————————–
Cítím větší vnitřní klid, při natáčení filmu jsem byla lepší mediátor ve štábu s menším výdejem energie. dala jsem průchod tomu, že se nemusím bát říkat pravdu. A když u toho není strach ale nadhled, lidé jinak reagují.
                                                                                                                                    A.
——————————————————————————————————————–
 
Začaly mi chodit více informace, vnímání. Pracuji s lidmi, dělám regresní terapii a skrze jejich tělo mi začaly chodit informace o mých klientech a vede mě to formou pocitů v těle- kudy mám vést terapii a sezení s nimi. Vede mě to k tomu, že s každým se musí pracovat jinak.odhodila jsem škatulky. Byla jsem na aktivaci koncem března a až nyní, koncem června jsem si uvědomila tu proměnu.
                                                                                                                                 M.
 ——————————————————————————————————————-
Jako malá jsem chtěla být, jako babička a říkala jsem si, že budu umět číst myšlenky druhých lidí.. Vím,na co si dát u ženských v kolektivu pozor. Nedokážu popsat, jestli myšlenky cítím, nebo slyším. Jsou. Představím si toho daného člověka, jak se na něco dívá a jak vnímá třeba tu skříň a najednou vnímám, jaký má pocit, jak to má, jak mluví, jeho intonaci, vyjadřování, vše. A dokonce se mi stává, že když na člověka nejsem i vyladěná a jde pro mě důležitá myšlenka, tak jí zachytím.
                                                                                                                                  D.
——————————————————————————————————————–
 
Uklidnila jsem se, přestaly mi vypadávat vlasy, předtím mi vypadávaly a je to zastaveno. Když chci mohu se vyladit na druhého člověka a mít vize jeho astrálních energií. Komunikuji se svým tělem.
                                                                                                                                 A.
——————————————————————————————————————–
 
Při aktivaci jsem cítila, jako by mě cosi tahalo nahoru. Potom jsem si připadala, jako by ze mně spadnul těžký balvan. Začala jsem chápat lidi okolo a hlavně svého muže se kterým se nám zlepšil vztah.
                                                                                                                                    J.
——————————————————————————————————————–
 
 
Dobrý den Helen, jedna stará dračí duše Vám nese pozdrav. Je to již nějaký čas, kdy jsem si u vás nechal otevřít třetí oko. Nutno poznamenat, že od té doby se moje intuice zmnohonásobila. Děkuji vám. V této době ,,přerodu planety,, je vše co se děje dosti náročné pro většinu z nás. Když k tomu přičteme otevřené třetí oko, tak je to velmi zajímavé poznání. Od března zaznamenávám velmi silné změny ve svém nitru. Od samostatnosti, o které jste mluvila s patřičným důrazem – rozešel jsem se se společníkem ve firmě až po vidění Aury a energetických polí. Je to sice náročné, ale zároveň úžasné, naplňující, živé…
…Je to prostě období velkých změn. Jistě že to můžete napsat, zahřeje mě na duši i u srdce pocit, že to může někomu přispěti na cestě. Čím bude více vědomých lidí, tím lépe. Oba jsme tu proto, abychom lidem svítili na cestu, ale to oba přeci dobře víme. Mám pro Vás více sdělení o poznání před a po. Ještě jednou děkuji … Zdraví R
——————————————————————————————————————–
 
Po aktivaci, při práci s klienty zažívám něco, co jse doposud nezažila. Klientka příjde, něco se spustí a já jsem jako kniha. Jako, když otevřeš knížku a čteš. Pak klientka odejde a v ten moment se knížka zavře. Od rituálu , který proběhnul v květnu uběhly 3 měsíce a krom toho více předvídám a také vím, kdo mi volá, ještě než zvednu telefon.                                                                                                                 Eva
——————————————————————————————————————–
 
Ještě jednou se ozývám, dobrý večer. Doma jsem zjistila, že vidím se zavřenýma očima 🙂 Možná to bude jenom přechodné, ale… jsem překvapená…:).  Ještě jednou za všechno moc děkuju a přeji hezký večer.                                                           Z.
 
——————————————————————————————————————–
 
Ta intuice přichází, jako absolutně jemná esence. Po půl roce můžu přiznat, že začínám rozlišovat mezi vlastní myšlenkou a intuicí a musela jsem poznat i svůj strach. Celé mi to pomohlo v tom, že do slova a do písmene jsem dostala to, co jsem potřebovala. Intuici rozeznávám čím dál jemněji. To je ta jiná energie…staví se mi při tom chloupky na těle.
                                                                                                                        Monika
 
——————————————————————————————————————–
Byla jsem u Vás před čtrnácti dny, jak jsem seděla – hlava zůstala čistá a lehká a najednou vše řeším s lehkostí i věci, co mi na sobě vadily a nešly změnit. Toho se nešlo zbavit a najednou je to pryč.
                                                                                                                        V.
——————————————————————————————————————–
Vždy jsem si myslel, že jsem dobrý v tom byznise. Nyní si myslím, že jsem geniální, že si ty lidi čtu a nejde mě ošidit. Už dřív jsem byl lepší o třídu. Teď jsem lepší o dvě třídy.
                                                                                   
                                                                                                                         A.
——————————————————————————————————————–
 
Po aktivaci jsem si jeden den sedla, byla bouřka, já sedím na tom balkónu a najednou se vidím v jeskyni u velikého ohně… Měla jsem intenzivní pocit návratu do minulého života. Jak to přišlo, tak to odešlo. Více se věnuji svým věcem a přestala jsem se dát využívat okolím.
                                                                                                                      J.
——————————————————————————————————————–
Helen děkuji, změnil se mi život a plní se mi sny. Nikdy jsm si nemyslela, že zrovna já mohu. Aktivace mi  změnila život velmi pozvolna, ale moc. Taky se mi plní Vaše věštba a mám nového partnera. Můžete se mi kouknout do karet?
                                                                                                                    Sylva
——————————————————————————————————————–
 

Dobrý den Helen,

o víkendu na kurzu jsme se domlouvaly, že vám napíšu zpětnou vazbu na aktivaci třetího oka, kterou jsem u vás absolvovala v prosinci 2018.
Chci vám moc poděkovat, tato aktivace mi úplně obrátila hodnoty a běh života a to téměř okamžitě. Už když jsem odešla od vás, tak mi svět najednou přišel mnohem barevnější…jako když se díváte na černobílý film a v jeho druhé polovině už ho vidíte barevně. Díky intuici, kterou jste mi aktivovala, jsem se dostala k něčemu, co by mě před aktivací v životě ani nenapadlo a navíc bych nad tím mávla rukou, že je to blbost. Dnes mi to naplňuje duši štěstím a do budoucna se tím budu živit-prostě to vím :-D. Jistými “náhodami” (na náhody nevěřím, proto ty uvozovky) jsem se dostala ke kurzu automatického nebo taky andělského psaní. Když jsem se na ten kurz hlásila, v podstatě jsem skoro nevěděla, o co jde, jen mi prostě něco říkalo, že tam mám jít, byl to velice silný pocit. Dnes touto metodou pomáhám lidem kolem sebe a okruh se zvětšuje i na lidi, které jsem nikdy neviděla. Zatím mám na to jen pozitivní reakce. Od aktivace u vás neuběhl ani půlrok a já jsem úplně jiná. Spokojenější, jistější, šťastnější a hlavně mám cíl, za kterým jdu. Už najednou přesně vím, co mám dělat v tomto životě a jsem si tím JISTÁ.
Takže ještě jednou vám moc děkuji za tuto aktivaci, která mi doslova otevřela oči-všechny tři :-D. Myslím, že máte obrovský dar a že jste ho využila pro pomoc ostatním, moc si toho vážím. Ráda bych svého daru využila stejně….byť pracuji jiným způsobem.
S pozdravem
L.
 ——————————————————————————————————————
 Můžu říct, že to je taková lehkost. Mnoho věcí víte, méně pochybujete.
                                                                                                            V.
 
——————————————————————————————————————–
 
 
 Pár odkazů:
                                                        
 
http://www.extra.cz/nechala-jsem-si-aktivovat-treti-oko-jak-se-to-dela-co-mi-to-dalo-a-proc-do-toho-musite-jit-i-vy
 
 

 

 

Byl jsem jednoho krásného dne v Praze a zúčastnil jsem se rituálu
„otevření Třetího oka“ Rituál vedla kartářka světla, mystička, enrergoterapeutka, magička a vědma Helen Stanku. Rituál netrval dlouho, zhruba 1,5 hodiny, nicméně jsem si nemyslel, že za tak krátkou dobu pocítím výsledky…

 

 

Třetí oko mým pohledem

https://www.dobrakartarka.cz/clanky/treti-oko/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://zena-in.cz/clanek/stalo-to-za-to-navsteva-jedne-z-nejoblibenejsich-kartarek-helen-stanku

Velká předpověď na rok 2018 od kartářky a vědmy Helen Stanku

 

Helen Stanků. Rozhovor s kartářkou a vědmou.

 

Helen Stanku: Proč je pro staré duše tak těžké nalézt skutečnou lásku

https://zena.aktualne.cz/kariera/muzi-umi-hodne-milovat-rika-kartarka/r~7528e5147dac11e78c78002590604f2e/?redirected=1532808913

 

Vnitřní hlas

 

http://www.priznakytransformace.cz/index.php/transformace/2156-helen-stanku-mate-v-sobe-parapsychologicke-vlohy