Výklad karet po telefonu s kartářkou Helen Stanku

Chcete či potřebujete okamžitý výklad karet?

Pak mne zastihnete nejdříve na telefonní lince 906 50 60 50 – klapka č.1

Cena: 50 Kč/min.

K dispozici máte i běžné meziměstské spojení na čísle 515 594 909.

Pro tuto možnost si můžete zakoupit výhodnou předplacenku již od 29,- Kč/min zde: https://www.nakupnikartarka.cz/

Po zakoupení předplacenky se vám otevře možnost volat mi tedy i na běžné meziměstské číslo. Svůj budget jste si již zaplatili a voláte tak za cenu běžného hovoru u svého operátora. Kredit můžete čerpat dle libosti a případně vyzkoušet um i mých skvělých kolegyň.

Na lince bývám k dispozici nepravidelně, ale převážnou část týdne v čase mezi 20:00 – 21:00.

Tady si prosím ověřte, jestli jsem online na Kartářky světla nebo na Dobrá kartářka.

Pokud nejsem přihlášená (online – zelený puntík) nebo obsazená (oranžový puntík) nemohu se vám věnovat. Pokud i tak chcete výklad na lince tyto, zjistěte si dostupnost pomocí SMS na infolince       

nejlépe pomocí SMS kdy budu k dispozici. Infolinka je provozována na běžném telefonním čísle a hovor i SMS jsou v rámci běžného tarifu.

Je možné si také domluvit soukromý telefonický výklad na osobním telefonu:

Výklad karet po telefonu

Délka výkladu 25 minut, já volám vám.
Cena: 1500,- Kč

Termíny výkladů bývají podle mé vytíženosti, avšak zpravidla do několika dnů až týdnů. Nejprve si dohodneme termín a pak vám pošlu platební dispozice. Bankovní spojení na webu nehledejte. Někteří lidé posílali platbu bez předchozí domluvy a to mne donutilo číslo účtu skrýt. 

V dohodnutý temín mi pošlete SMS ve znění ,,můžeme“ a já vám zpravidla volám během několika okamžiků zpět.

Pro výklad karet po telefonu prosím platbu předem. Platební dispozice zašlu po vzájemném dohodnutí termínu. Po uhrazení považuji termín za závazný. Může se stát, že v dohodnutý termín z nějakého důvodu nebudete moci. Pak se jednoduše dohodneme na jiném termínu. To se může stát i na mé straně, ale spíše ve velmi vyjímečných případech. Pak si dohodneme jiný oboustranně vyhovující termín, případně pošlu platbu zpět.

 Jako variabilní symbol uveťe své telefonní číslo.

 • objednat na 777 493 129   Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.
 • Pokud ihned nereaguji na vaši SMS, či telefon, prosím o strpení, není to pro to, že bych nechtěla. Někdy jsem tak zavalena prací, že je mimo mé možnosti reagovat rychleji.
 • Nejdříve si domlouváme předběžně nejbližší možný termín, potom prosím teprve platbu. Ideálně napište SMS a já se Vám ozvu ihned, jakmile to bude možné.
 • V daný termín mi pošlete SMS, že mohu volat a já vám volám během okamžiku zpět a realizujeme výklad karet po telefonu.
 • Pokud se stane, že v dohodnutý termín nemůžete, sjednáme náhradní.
 • Moje další služby: Výklad karet osobně Délka sezení  30 minut, místo Praha.
  Cena: 1500,- Kč
 • objednat na 777 493 129  Prosím SMS

 

Rituál Aktivace intuice (pouze osobně) délka sezení cca 1 hodina, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč

 • objednat na 777 493 129      Prosím SMS

 

Rituál Aktivace třetího oka pro páry

Pouze osobně, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč pro každého.

 • objednat na 777 493 129      

Ceny jsou smluvní.

Pokud se osobně  věnuji klientům, nemohu přijímat telefonní hovory. Prosím pošlete mi  SMS a napište, co potřebujete. Ozvu se hned, jakmile to bude možné. Provozní doba  je ve všední dny  pouze na objednání. Telefonní číslo, které je pro objednávky: 777493129 je běžné tel. č. kde platí běžný tarif podle vašeho operátora. Vámi navržený temín vždy potvrzuji SMS zprávou, kde je uveden přesný čas, kontakt a adresa.
Výklady po e-mailu neposkytuji.

Dobrý den paní Stanků,

chtěla jsem se zeptat,nakolik přesný je výklad po telefonu,určitě je mnohem lepší osobní kontakt.Ráda bych si od Vás nechala vyložit karty,jenže bydlím 250 km od Prahy.

Proto se ptám na tento  výklad. Je pro vás třeba lepší poslat emailem fotku nebo na tom nezáleží?

Moc Vám děkuji za odpověď a přeji Vám krásný den.

M.M.

Odpověď:

Dobrý den paní M—–, jediné , co mohu udělat je zanechat posouzení na Vás. Výklad po telefonu je velmi preferovaný a stejně platný, jako osobní. Fotku poslat můžete, ale jsem schopná se vyladit na člověka pomocí automatické kresby. Na samotnou věštbu to nemá vliv. V případě energetické práce a stahování negativních nánosů mám raději lidi pod rukama, je to pro mě pohodlnější a tím mohu mít mnohem osobitější záběr. Automatická kresba tady pomůže také, ale ve specifických případech se to bez osobního kontaktu neobejde.

S pozdravem Helen Stanku

Průběžně doplňuji zpětné vazby, aby si mohli lidé porovnávat své vjemy:

Na dovolené  ve Španělsku nás nastěhovali do klidného pokoje v sedmém patře  čtyřhvězdičkového zařízení. Při procházce na promenádě mi došlo, že se do pokoje musím vrátit. Byl to zvláštní pocit nepříjemna, tak, jako bych čekala, že se něco bude dít. Přidala jsem do kroku a viděla jsem, že se v našem okoji svítí. Když jsme tam přišli, byla již v pokoji  tma, ale dcera nenalezla svůj mobil. Okamžitě jsme jej začali prozvánět a zvedla jej žena hovořící španělsky. Svojí španělštinou ze střední jsem jí vysvětlila, že to je mobil mé dcery, ať jej vrátí. Běželi jsme na recepci a vše nahlásily. Divně se na nás koukali a posílali nás věc nahlásit na příjezd policie, během čekání příjezd policie, jsem si uvědomila, že mám na pokoji další nezajištěné věci, které tam v tom zmatku zůstaly bez dozoru. Úprkem nahoru jsme v pokoji zjistily, že telefon je zpět a věci také. V hotelu nás poté přestěhovali do jiného pokoje. Vím, že mě intuice ochránila před ztrátou, nikdo mi nepomohl a vše jsem musela zařídit sama, ale dokázala jsem to včas. Vnímám, že se mi pomocí posílila moje osobnost.

T.


Dobré ráno Helen….byla jsem u vás 2.4….a chtěla jsem poděkovat vše co jste řekla mi tak nějak do sebe zapadlo a otevřelo mi to oči …stala se ale taková zvláštní věc….říkala jste že mám metatrona u sebe doma jsem si o něm přečetla že má pero a tak jsem si vzala pero a začala psát …x let pouzivam tiskací písmo…najednou jsem začala psát psacím písmem a začali mi chodit odpovědi ve verších…a jsem z toho docela překvapená a nevím co to znamená

A.

—————————

Dobrý den,
musím Vám moc poděkovat za krasný zážitek při nedávné aktivaci!
A hlavně pro mne za velmi přínosné povídání o nechtěných blokacích, které milující matky způsobují svým dětem, aniž by si to uvědomovaly.
Včera se mi stala naprosto úžasná věc. Možná i tím, že jste mi odblokovala krční čakru a to, co bylo celý život nevyřčeno, se dostalo na povrch. Všechno proběhlo úplně nenuceně, hladce a bez jakýchkoliv náznaků dávných křivd a výčitek.
Bylo to naprosto ohromující, nečekané a pro mne velice důležité.
Celý život jsem žila s pocitem, že já jsem jediná ze všech sourozenců, kterou matka nemiluje a že si její lásku musím zasloužit. Celý život si přitahuji vztahy a situace, kde se mi to jen potvrzuje, jak jsem špatná a nechtěná.
A to všechno jen proto, že si pamatuji její jedinou větu, kterou jsem si jako dítě špatně vyložila. Vnímala jsem to tak, že povahově a vnitřně jsem špatná a proto si její lásku nezasloužím.
Celý ten život se ve mě praly emoce, kdy jsem nechápala, proč mě matka na jednu stranu bere jako špatnou a na druhou zachraňuje z průšvihů.
Po tolika letech, kdy se poprvé v životě v průběhu hovoru znenadání tohle téma otevřelo, jsem se teprve dozvěděla, jak to tenkrát myslela.
Stačila „jen“ taková maličkost- abychom si promluvily a moje celoživotní nenávist a neláska k sobě samé opadla.

Jinak se mi celkově změnil pohled na události a situace každého dne. Když mám v hlavě nějakou otázku, dostávám kolem sebe odpovědi tak dlouho, dokud si to neuvědomím.
Všechno mi do sebe začíná zapadat, jako bych dostala klíč k nejnáročnějšímu hlavolamu.
Jsem plná pocitů a dojmů, které neznám, ale všechno jde tak klidně a s lehkostí.
Mám pocit, jako bych po tolika letech poprvé otevřela oči ze snu, který vlastně ani nebyl můj…
Všeho si moc vážím a děkuji!

Petra


Krásný den Helen, jen jsem Vám chtěl napsat , že po návštěvě u Vás se evidentně věcičky daly do pohybu, návaly emocí, uvědomění, propojení se s novými událostmi, které mě posunuly, vyrazil jsem strachům naproti, sice je to teď jak na houpačce, ale mám pocit, že je to tak správně a věřím, že když vydržím tak se vše zase posune, alespoň z toho mám takové pocity ? Tak jsem jen chtěl, abyste měla alespoň částečnou zpětnou vazbu co se se mnou děje od Vaší návštěvy ? Děkuji a mějte se fajn .AT


Dobrý den, paní Stanků.
 
V lednu jsem u Vás byla na čištění třetího oka a slíbila zpětnou vazbu.
Navenek se můj život nezměnil. Stejná práce, bydlení, beze vztahu, žijící asketický život osamělého člověka. Co se změnilo, je klid na duši. Jakoby vyrovnání se životem v důvěře, že je o mě postaráno a vše je, jak má být.
 
Hned po odchodu od Vás jsem všude viděla čtverky. Nevnímám moc numerologii, ale bylo to tak okaté, že jsem se večer podívala na význam čísla 4. Mimo jiné, znamená spravedlivost. O té jste vykládala po rituálu.
 
Takže děkuji. Pokoj a klid na duši stojí za to.
I.

Dobrý den Helen,

o víkendu na kurzu jsme se domlouvaly, že vám napíšu zpětnou vazbu na aktivaci třetího oka, kterou jsem u vás absolvovala v prosinci 2018.
Chci vám moc poděkovat, tato aktivace mi úplně obrátila hodnoty a běh života a to téměř okamžitě. Už když jsem odešla od vás, tak mi svět najednou přišel mnohem barevnější…jako když se díváte na černobílý film a v jeho druhé polovině už ho vidíte barevně. Díky intuici, kterou jste mi aktivovala, jsem se dostala k něčemu, co by mě před aktivací v životě ani nenapadlo a navíc bych nad tím mávla rukou, že je to blbost. Dnes mi to naplňuje duši štěstím a do budoucna se tím budu živit-prostě to vím :-D. Jistými „náhodami“ (na náhody nevěřím, proto ty uvozovky) jsem se dostala ke kurzu automatického nebo taky andělského psaní. Když jsem se na ten kurz hlásila, v podstatě jsem skoro nevěděla, o co jde, jen mi prostě něco říkalo, že tam mám jít, byl to velice silný pocit. Dnes touto metodou pomáhám lidem kolem sebe a okruh se zvětšuje i na lidi, které jsem nikdy neviděla. Zatím mám na to jen pozitivní reakce. Od aktivace u vás neuběhl ani půlrok a já jsem úplně jiná. Spokojenější, jistější, šťastnější a hlavně mám cíl, za kterým jdu. Už najednou přesně vím, co mám dělat v tomto životě a jsem si tím JISTÁ.
Takže ještě jednou vám moc děkuji za tuto aktivaci, která mi doslova otevřela oči-všechny tři :-D. Myslím, že máte obrovský dar a že jste ho využila pro pomoc ostatním, moc si toho vážím. Ráda bych svého daru využila stejně….byť pracuji jiným způsobem.
S pozdravem
LV

 Byla jsem u vás před třemi měsíci a prostě, napřed jsem chtěla jenom výklad a intuici jsem brala jako něco na víc. Byla jsem na rozcestí  a najednou  – je to hrozně zvláštní, že mě muži sami oslovují, dávají kontakty a i když jsem atraktivní, tak mě nikdo nikdy dříve neoslovil. Ať jsou malí vellcí… to se začalo dít. Potřebovala jsem mužskou energii. Najednou nemám pocit, že mohu i muže, když mi nesedí odpálkovat, zatímco dřív bych brala i obyčejné kafe, jako relativní závazek. Je to i mužská vlastnost být fér… A to se dva měsíce nic nedělo. Já jsem byla dva měsíce taková zatvrdlá…  E.

Zmenili sa mi sny – sú akoby filmovejšie a výpravnejšie, väčšinou sú pozitívne. Dokonca som pár dní po absolvovaní rituálu mala sen, ktorý predpovedal môj lyžiarsky úraz – aj keď som v momente, keď som sa vystrašená zobudila, nerozumela o čo ide. Až keď ma viezla horská služba na saniach som pochopila, že to je ten zvláštny pohyb, o ktorom sa mi snívalo.Ako ste hovorili, začali mi do života prichádzať tí správni ľudia, ktorí sú pre mňa nápomocní a prídu presne vtedy, keď ich potrebujem.Pracujem v prevažne mužskom kolektíve a kvôli správaniu mojich kolegov a šéfov som sa v minulosti často trápila a hnevala. Toto prestalo, môj pôvodný šéf odišiel, nahradil ho iný, ktorý má  úplne iné spôsoby, rovnako aj môj nový asistent je úplne iný typ muža ako je bežné v našej firme.A na záver to najdôležitejšie – začala som v plnej pravde vidieť vzťahy s ľuďmi, ktorými som obklopená – môj partner, niektoré kamarátky, kolegovia. Vnímam veľmi citlivo to skutočné správanie, ktoré sa skrýva za priateľskými slovami a myslím, že aj oni to cítia a niektorí postupne miznú z môjho života.
Ve firmě jsme měli interní audit a mě cosi náhle říkalo, abych nachystala složky, které se nikdy před tím nevyžadovaly. Ještě, že jsem uposlechla. Doslova mi to zachránilo místo. Ten hlas se nedal přeslechnout. Když mi to řekne, abych synovi nachystala svačinu a já si řeknu- vždyť si jí nachystá opět už sám a on potom příjde ze školy s tím, že jsem na něho zapoměla, je to vnitřní napomenutí jemné. Pokud se jedná o zásadnější věci, nelze vnuknutí přeslechnout. To se mi nikdy před tím nestávalo.


Dobrý den Helen, ….jen pro zajímavost – takhle mě včera ve školce nakreslilo moje dítko, které se podle mě kouká na svět stejnými oči jako já ?. P… ( 13-14 hodina ? )

Děkuji va za aktivaci Tretiho oka… je neuvěřitelně pozorovat dění a vlastně bdeni nad svou cinnosti a deji,které vnimam.

Jen z postrehu…pri jizde autem a jeho rizeni saham po telefonu, abych cosi vyridila.

V domeni vyple navigace na me telefon promluvil „pred Vami je nebezpeci“..nikde nebylo zadne, ale vozidlo predemnou udelalo necekany manevr.

Byla jsem na nej připravena…
M.


Cítím větší vnitřní klid, při natáčení filmu jsem byla lepší mediátor ve štábu s menším výdejem energie. dala jsem průchod tomu, že se nemusím bát říkat pravdu. A když u toho není strach ale nadhled, lidé jinak reagují. ; A.


Začaly mi chodit více informace, vnímání. Pracuji s lidmi, dělám regresní terapii a skrze jejich tělo mi začaly chodit informace o mých klientech a vede mě to formou pocitů v těle- kudy mám vést terapii a sezení s nimi. Vede mě to k tomu, že s každým se musí pracovat jinak.odhodila jsem škatulky. Byla jsem na aktivaci koncem března a až nyní, koncem června jsem si uvědomila tu proměnu. M.


Jako malá jsem chtěla být, jako babička a říkala jsem si, že budu umět číst myšlenky druhých lidí.. Vím,na co si dát u ženských v kolektivu pozor. Nedokážu popsat, jestli myšlenky cítím, nebo slyším. Jsou. Představím si toho daného člověka, jak se na něco dívá a jak vnímá třeba tu skříň a najednou vnímám, jaký má pocit, jak to má, jak mluví, jeho intonaci, vyjadřování, vše. A dokonce se mi stává, že když na člověka nejsem i vyladěná a jde pro mě důležitá myšlenka, tak jí zachytím. D.


Uklidnila jsem se, přestaly mi vypadávat vlasy, předtím mi vypadávaly a je to zastaveno. Když chci mohu se vyladit na druhého člověka a mít vize jeho astrálních energií. Komunikuji se svým tělem.   A.


Při aktivaci jsem cítila, jako by mě cosi tahalo nahoru. Potom jsem si připadala, jako by ze mně spadnul těžký balvan. Začala jsem chápat lidi okolo a hlavně svého muže se kterým se nám zlepšil vztah. J.


Dobrý den Helen, jedna stará dračí duše Vám nese pozdrav. Je to již nějaký čas, kdy jsem si u vás nechal otevřít třetí oko. Nutno poznamenat, že od té doby se moje intuice zmnohonásobila. Děkuji vám. V této době ,,přerodu planety,, je vše co se děje dosti náročné pro většinu z nás. Když k tomu přičteme otevřené třetí oko, tak je to velmi zajímavé poznání. Od března zaznamenávám velmi silné změny ve svém nitru. Od samostatnosti, o které jste mluvila s patřičným důrazem – rozešel jsem se se společníkem ve firmě až po vidění Aury a energetických polí. Je to sice náročné, ale zároveň úžasné, naplňující, živé…

…Je to prostě období velkých změn. Jistě že to můžete napsat, zahřeje mě na duši i u srdce pocit, že to může někomu přispěti na cestě. Čím bude více vědomých lidí, tím lépe. Oba jsme tu proto, abychom lidem svítili na cestu, ale to oba přeci dobře víme. Mám pro Vás více sdělení o poznání před a po. Ještě jednou děkuji …

Zdraví R


Po aktivaci, při práci s klienty zažívám něco, co jse doposud nezažila. Klientka příjde, něco se spustí a já jsem jako kniha. Jako, když otevřeš knížku a čteš. Pak klientka odejde a v ten moment se knížka zavře. Od rituálu , který proběhnul v květnu uběhly 3 měsíce a krom toho více předvídám a také vím, kdo mi volá, ještě než zvednu telefon.

Eva


Ještě jednou se ozývám, dobrý večer. Doma jsem zjistila, že vidím se zavřenýma očima 🙂 Možná to bude jenom přechodné, ale… jsem překvapená…:).  Ještě jednou za všechno moc děkuju a přeji hezký večer. Z.


Ta intuice přichází, jako absolutně jemná esence. Po půl roce můžu přiznat, že začínám rozlišovat mezi vlastní myšlenkou a intuicí a musela jsem poznat i svůj strach. Celé mi to pomohlo v tom, že do slova a do písmene jsem dostala to, co jsem potřebovala. Intuici rozeznávám čím dál jemněji. To je ta jiná energie…staví se mi při tom chloupky na těle.

Monika


Byla jsem u Vás před čtrnácti dny, jak jsem seděla – hlava zůstala čistá a lehká a najednou vše řeším s lehkostí i věci, co mi na sobě vadily a nešly změnit. Toho se nešlo zbavit a najednou je to pryč. V.


Vždy jsem si myslel, že jsem dobrý v tom byznise. Nyní si myslím, že jsem geniální, že si ty lidi čtu a nejde mě ošidit. Už dřív jsem byl lepší o třídu. Teď jsem lepší o dvě třídy.


Po aktivaci jsem si jeden den sedla, byla bouřka, já sedím na tom balkónu a najednou se vidím v jeskyni u velikého ohně… Měla jsem intenzivní pocit návratu do minulého života. Jak to přišlo, tak to odešlo. Více se věnuji svým věcem a přestala jsem se dát využívat okolím.

J.


Helen děkuji, změnil se mi život a plní se mi sny. Nikdy jsm si nemyslela, že zrovna já mohu. Aktivace mi  změnila život velmi pozvolna, ale moc. Taky se mi plní Vaše věštba a mám nového partnera. Můžete se mi kouknout do karet?

Sylva


Dobrý den Helen,
o víkendu na kurzu jsme se domlouvaly, že vám napíšu zpětnou vazbu na aktivaci třetího oka, kterou jsem u vás absolvovala v prosinci 2018.

Chci vám moc poděkovat, tato aktivace mi úplně obrátila hodnoty a běh života a to téměř okamžitě. Už když jsem odešla od vás, tak mi svět najednou přišel mnohem barevnější…jako když se díváte na černobílý film a v jeho druhé polovině už ho vidíte barevně. Díky intuici, kterou jste mi aktivovala, jsem se dostala k něčemu, co by mě před aktivací v životě ani nenapadlo a navíc bych nad tím mávla rukou, že je to blbost. Dnes mi to naplňuje duši štěstím a do budoucna se tím budu živit-prostě to vím :-D. Jistými „náhodami“ (na náhody nevěřím, proto ty uvozovky) jsem se dostala ke kurzu automatického nebo taky andělského psaní. Když jsem se na ten kurz hlásila, v podstatě jsem skoro nevěděla, o co jde, jen mi prostě něco říkalo, že tam mám jít, byl to velice silný pocit. Dnes touto metodou pomáhám lidem kolem sebe a okruh se zvětšuje i na lidi, které jsem nikdy neviděla. Zatím mám na to jen pozitivní reakce. Od aktivace u vás neuběhl ani půlrok a já jsem úplně jiná. Spokojenější, jistější, šťastnější a hlavně mám cíl, za kterým jdu. Už najednou přesně vím, co mám dělat v tomto životě a jsem si tím JISTÁ.
Takže ještě jednou vám moc děkuji za tuto aktivaci, která mi doslova otevřela oči-všechny tři :-D. Myslím, že máte obrovský dar a že jste ho využila pro pomoc ostatním, moc si toho vážím. Ráda bych svého daru využila stejně….byť pracuji jiným způsobem.

S pozdravem
L.


Můžu říct, že to je taková lehkost. Mnoho věcí víte, méně pochybujete.

V.

J

 
Dobrý den paní Helen. Byl jsem u Vás koncem listopadu 2021 na otevření třetího oka a domluvili jsme se na zpětné vazbě pro Vás. Rád proto plním. S dovolením začnu u Vás. To,co mne k Vám přitáhlo se nemýlilo,udělal jsem dobře. Působíte příjemně, hodně posloucháte, je z Vás trošku možná cítit určitý i pochopitelný odstup,avšak ne nezájem. Spíše možná malinko nedůvěra k mužům, ale to je Vaše osobní věc samozřejmě. Co se týká prohloubení mě intuice. Po cestě od Vás jsem byl jak omámený,mel jsem menší potíže s orientací, takže jsem se z metra na Opatově motal jak včela na jaře ?. Potom dlouho nic pro mne „revolučního“,jakoby vše přicházelo postupně po kapkách. Uplynuly více než 3 měsíce a já vnímám sám na sobě,že se vnitřně vracím do svého dětského vnímání, jen s velkýma prožitýma zkušenostma a možná i určitou životní moudrostí. Raduji se z maličkostí, nemam potřebu posuzovat nic a nikoho,vím že každý je na své cestě. Prohloubila se mi zásadně předvidavost,někdy až těžko pro mnohe uvěřitelně. Dívám se na každého jinak, víc z něj čtu a cítím. Což při mém dávnem odstupu od pokrytectví je někdy zajímavé ?. Jsem jakoby veden k velké čistotě,vnitřní i vnější. Intenzivně vnímám MOC slova, věty. Zároveň jsem ještě více přímý a otevřený ke všem jak v osobním, tak pracovním prostředí. Ustupují obavy a strachy, přestávám na čemkoli lpět. Jsem sám se sebou moc rád ?. Když jste se mne ptala ,proč chci pomoci prohloubit intuici,říkal jsem Vám, že si přeji ještě radostnějsí život pro mne i mé okolí. Jsem na dobré cestě. Mockrát Vám děkuji a zároveň bych se rád k Vám objednal na výklad karet. Mám ale raději osobní setkání. Pokud byste našla ve svém životě prostor na hodinu výkladu v nějaké dohledné době, budu za to rád. Mějte se hezky. S úctou J.Š.
 
Dobry vecer Ako sa mate? Prepacte ze vyrusujem. Uz sme zo par krat telefonovali spolu. Aj sa mi smival sen s vami a ste ho dali na skupinu fb. Terar sa mi stala taka vec. Pozrel sim si pred asi par dnami vestbu pre bykov a tam bol ritual proti zlodejem. Na druhy den rano mi zvonil sused ze v noci som mal otvorene auto a zlodeji tam. Volal hned policiu. Potom som urobil ten ritual a na 2 he den na oku ako jacmen. Poslem fotku. Mile ze? Nic mi nezmizlo. A kuzlo robil aj z brezovou korou.. prajem Vsetko krasne Hlavne Zdravia

Milan


 Pár odkazů:

Byl jsem jednoho krásného dne v Praze a zúčastnil jsem se rituálu „otevření Třetího oka“ Rituál vedla kartářka světla, mystička, enrergoterapeutka, magička a vědma Helen Stanku. Rituál netrval dlouho, zhruba 1,5 hodiny, nicméně jsem si nemyslel, že za tak krátkou dobu pocítím výsledky…