Výklad karet po telefonu s kartářkou Helen Stanku

Chcete či potřebujete okamžitý výklad karet?

Pak jsem pro Vás na telefonní lince 906 50 60 50 – klapka č.1

Cena: 50 Kč/min.

 

 

 

Je možné si také domluvit určitý čas na osobním telefonu:

Výklad karet po telefonu

Délka výkladu 20 minut, já volám vám.
Cena: 600,- Kč

Délka výkladu 40 minut, já volám vám.

Cena : 1000,- Kč

Termíny výkladů bývají zpravidla do několika dnů od připsání platby. V dohodnutý temín mi pošlete SMS ve znění ,,můžeme” a já vám ihned volám.

Pro výklad karet po telefonu prosím platbu předem na účet 133 436 21 53/0800.

 

IBAN:CZ51 0800 0000 0013 3436 2153

GIBACZPX

 

 
   

Jako variabilní symbol uveťe své telefonní číslo.

  • objednat na 777 493 129   Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.
  • Po připsání platby si závazně domlouváme předběžně nejbližší možný termín.
  • Doporučuji však, domlouvat termín ještě před platbou (nezávazně), ideálně napište SMS a já se Vám ozvu ihned, jakmile to bude možné.
  • V daný termín mi pošlete SMS, že mohu volat a já vám volám během okamžiku zpět a realizujeme výklad karet po telefonu.
  • Pokud se stane, že v dohodnutý termín nemůžete, sjednáme náhradní.

Moje další služby:

Výklad karet osobně

Délka výkladu  do 50. minut, místo Praha.
Cena: 1000,- Kč

  • objednat na 777 493 129  Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Energoterapie

Osobně, délka terapie cca 1 hodina, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč

  • objednat na 777 493 129      Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Čištění od negativních energetických vlivů a neutralizace negativních energií

Délka terapie cca 1 hodina, forma osobní (místo Praha)
Cena: 2200,- Kč

Je možné objednat energetické čištění prostor – domů, bytů, obchodních prostor. Cena od 3000,. Ceny jsou smluvní.

  • objednat na 777 493 129 
  •   Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Aktivace třetího oka pro jednotlivce

Pouze osobně, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč

  • objednat na 777 493 129      Prosím SMS – pokud se věnuji klientovi nemohu vyřizovat objednávky, ani jiné dotazy. Ráda se vám ozvu hned, jak to půjde.

Pokud se osobně  věnuji klientům, nemohu přijímat telefonní hovory. Prosím pošlete mi raději SMS a já se ozvu hned, jakmile to bude možné.

 

Dobrý den paní Stanků,

chtěla jsem se zeptat,nakolik přesný je výklad po telefonu,určitě je mnohem lepší osobní kontakt.Ráda bych si od Vás nechala vyložit karty,jenže bydlím 250 km od Prahy.

Proto se ptám na tento  výklad. Je pro vás třeba lepší poslat emailem fotku nebo na tom nezáleží?

Moc Vám děkuji za odpověď a přeji Vám krásný den.

M.M.

Odpověď:

Dobrý den paní M—–, jediné , co mohu udělat je zanechat posouzení na Vás. Výklad po telefonu je velmi preferovaný a stejně platný, jako osobní.  Fotku poslat můžete, ale jsem schopná se vyladit na člověka pomocí automatické kresby. Na samotnou věštbu to nemá vliv. V případě energetické práce a stahování negativních nánosů mám raději lidi pod rukama, je to pro mě pohodlnější a tím mohu mít mnohem osobitější záběr. Automatická kresba tady pomůže také, ale ve specifických případech se to bez osobního kontaktu neobejde.

S pozdravem Helen Stanku

 

Zmenili sa mi sny – sú akoby filmovejšie a výpravnejšie, väčšinou sú pozitívne. Dokonca som pár dní po absolvovaní rituálu mala sen, ktorý predpovedal môj lyžiarsky úraz – aj keď som v momente, keď som sa vystrašená zobudila, nerozumela o čo ide. Až keď ma viezla horská služba na saniach som pochopila, že to je ten zvláštny pohyb, o ktorom sa mi snívalo.
Ako ste hovorili, začali mi do života prichádzať tí správni ľudia, ktorí sú pre mňa nápomocní a prídu presne vtedy, keď ich potrebujem.
Pracujem v prevažne mužskom kolektíve a kvôli správaniu mojich kolegov a šéfov som sa v minulosti často trápila a hnevala. Toto prestalo, môj pôvodný šéf odišiel, nahradil ho iný, ktorý má  úplne iné spôsoby, rovnako aj môj nový asistent je úplne iný typ muža ako je bežné v našej firme.
A na záver to najdôležitejšie – začala som v plnej pravde vidieť vzťahy s ľuďmi, ktorými som obklopená – môj partner, niektoré kamarátky, kolegovia. Vnímam veľmi citlivo to skutočné správanie, ktoré sa skrýva za priateľskými slovami a myslím, že aj oni to cítia a niektorí postupne miznú z môjho života.
                                                                                                                                   D.
 
Ve firmě jsme měli interní audit a mě cosi náhle říkalo, abych nachystala složky, které se nikdy před tím nevyžadovaly. Ještě, že jsem uposlechla. Doslova mi to zachránilo místo. Ten hlas se nedal přeslechnout. Když mi to řekne, abych synovi nachystala svačinu a já si řeknu- vždyť si jí nachystá opět už sám a on potom příjde ze školy s tím, že jsem na něho zapoměla, je to vnitřní napomenutí jemné. Pokud se jedná o zásadnější věci, nelze vnuknutí přeslechnout. To se mi nikdy před tím nestávalo.
                                                                                                                                         P.
 
Dobrý den Helen, ….jen pro zajímavost – takhle mě včera ve školce nakreslilo moje dítko, které se podle mě kouká na svět stejnými oči jako já 😁. P… ( 13-14 hodina 😁 )
                                                                                  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Děkuji va za aktivaci Tretiho oka… je neuvěřitelně pozorovat dění a vlastně bdeni nad svou cinnosti a deji,které vnimam. Jen z postrehu…pri jizde autem a jeho rizeni saham po telefonu, abych cosi vyridila. V domeni vyple navigace na me telefon promluvil “pred Vami je nebezpeci”..nikde nebylo zadne, ale vozidlo predemnou udelalo necekany manevr. Byla jsem na nej připravena…
 
                                                                                                                                     M.
Cítím větší vnitřní klid, při natáčení filmu jsem byla lepší mediátor ve štábu s menším výdejem energie. dala jsem průchod tomu, že se nemusím bát říkat pravdu. A když u toho není strach ale nadhled, lidé jinak reagují.
                                                                                                                                    A.
 
Začaly mi chodit více informace, vnímání. Pracuji s lidmi, dělám regresní terapii a skrze jejich tělo mi začaly chodit informace o mých klientech a vede mě to formou pocitů v těle- kudy mám vést terapii a sezení s nimi. Vede mě to k tomu, že s každým se musí pracovat jinak.odhodila jsem škatulky. Byla jsem na aktivaci koncem března a až nyní, koncem června jsem si uvědomila tu proměnu.
                                                                                                                                 M.
 
Jako malá jsem chtěla být, jako babička a říkala jsem si, že budu umět číst myšlenky druhých lidí.. Vím,na co si dát u ženských v kolektivu pozor. Nedokážu popsat, jestli myšlenky cítím, nebo slyším. Jsou. Představím si toho daného člověka, jak se na něco dívá a jak vnímá třeba tu skříň a najednou vnímám, jaký má pocit, jak to má, jak mluví, jeho intonaci, vyjadřování, vše. A dokonce se mi stává, že když na člověka nejsem i vyladěná a jde pro mě důležitá myšlenka, tak jí zachytím.
                                                                                                                                  D.
 
Uklidnila jsem se, přestaly mi vypadávat vlasy, předtím mi vypadávaly a je to zastaveno. Když chci mohu se vyladit na druhého člověka a mít vize jeho astrálních energií. Komunikuji se svým tělem.
                                                                                                                                 A.
 
 
 
 
 
                                                        
 
http://www.extra.cz/nechala-jsem-si-aktivovat-treti-oko-jak-se-to-dela-co-mi-to-dalo-a-proc-do-toho-musite-jit-i-vy
 
 

 

 

Byl jsem jednoho krásného dne v Praze a zúčastnil jsem se rituálu
„otevření Třetího oka“ Rituál vedla kartářka světla, mystička, enrergoterapeutka, magička a vědma Helen Stanku. Rituál netrval dlouho, zhruba 1,5 hodiny, nicméně jsem si nemyslel, že za tak krátkou dobu pocítím výsledky…

 

 

Třetí oko mým pohledem

http://www.dobrakartarka.cz/clanky/treti-oko/